Dječja kazališna predstava

U nedjelju, 10.11.2019., s početkom u 17:00h u gostovanje nam dolazi LUKA NIŽETIĆ u dječjoj kazališnoj predstavi, prema priči Ivane Brlić Mažuranić.

Predstava je namijenjenja djeci uzrasta 8+.
Karte su u pretprodaju na blagajni kina, a rezervacije primamo na mail: ivaneckino@gmail.com.

Zbog velikog interesa u gosotvanje ponovo dolazi Vlatko Štampar sa stand up-om "Odraslost", u subotu, 09.11.2019. u 20:00h. Karte su u pretprodaji na blagajni kina u radno vrijeme blagajne-jedan sat prije prve projekcije prema rasporedu projekcija po cijeni od 40,00kn.

Ove godine film "Čarobnjak iz Oza" slavi svoj 80. rođendan 🎂.

Kino Ivanec proslavit će ga s Vama na Svjetski dan audiovizualne baštine, u nedjelju 27.10., s početkom u 17:15h.

Ulaz na projekciju je slobodan.
Za besplatne filmove ne primamo rezervacije.

Svjetski dan audiovizualne baštine u organizaciji Kino mreže, obilježit ćemo domaćim filmom "Vlak u snijegu"u nedjelju, 27.10., u 15:30h.

Ulaz na projekciju je slobodan.

Nagrađivani biografski dokumentarni film "Tusta", koji puni dvorane diljem RH u Kinu Ivanec na rasporedu je u petak, 25.10., u 20:15h. Ulaz na projekciju je slobodan.

U petak,, 04.10.2019, u 18:30h, ne propustite apsolutnog pobjednika ovogodišnjeg PFF-a, film "Dnevnik Diane Budisavljević".

Koncert najljepših klapskih pjesama u izvedbi ŽVS Kaliope održat će se na Kino trgu u petak, 09.08.2019., s početkom u 21:00h.

Ne pamti se kada je neki hrvatski film izazvao ovoliku pozornost javnosti i medija, kao što je film Antuna Vrdoljaka "General", inspiriran životom Ante Gotovine. Pretpremijera filma u Kinu Ivanec održat će se 05.08.2019. s početkom u 19:00h.
Rezervacije ulaznica na: ivaneckino@gmail.com

U sklopu programa Kino mreže "Ljeto u mreži" prikazujemo Oscarom nagrađenu "Malu sirenu", nastalu prema istoimenoj bajci H.C. Andersena - u subotu 03.08. s početkom u 10,00h.
Film je sinkroniziran na hrvatski jezik. Za djecu je ulaz na projekciju slobodan, dok za odrasle cijena karte iznosi 10,00kn.
Karte možete podići ovog vikedna na blagajni kina u radno vrijeme blagajne - 1h prije prve projekcije u danu prema rasporedu projekcija.

Dragi naši posjetitelji i budući gosti, početkom srpnja otvoren je prostor Kino Caféa. Zamišljen je kao mjesto odvijanja neformalnih kulturnih programa, kako u samom prostoru caféa, tako i na Kino trgu, te mjesto za druženje uz čašicu razgovora i Vašeg omiljenog pića :).

Stranica 2 od 20Prva   Prethodna   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Slijedeća   Posljednja

18.01., subota, 15:30h

19.01.,nedjelja,16:30h